E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III Ko 443/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 127/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:20 - 16:20 |
Skład |
Alicja Ornowska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 81/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 3/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 14:28 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV Ns 99/19 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Michał Minkiewicz - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | VI RNs 12/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 595/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 153/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 14:18 |
Skład |
Alicja Ornowska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 394/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GCo 521/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV C 1989/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Monika Maćkowiak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1714/23 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 1/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:13 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 624/22 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 246/24 |
Data | 28 .05 .2024 |
Czas trwania | 13:20 - 13:38 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |