E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 100/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 23, Wały Jagielońskie 4 |
Sygnatura | XI K 39/20 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 234, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 226/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:43 |
Skład |
Agnieszka Szczechowska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1521/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 410/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Justyna Mrajska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 424/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 451/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 521/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:48 |
Skład |
Andrzej Szarzyński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1585/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:18 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 2862/21 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Magdalena Barańska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 12 |
Sygnatura | V Nsm 1282/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 743/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 645/22 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 208T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 812/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:18 |
Skład |
Agnieszka Podemska - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Kop 20/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:50 - 09:58 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 1797/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:48 |
Skład |
Maciej Stpiczyński - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 121 |
Sygnatura | III K 1197/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:45 - 11:28 |
Skład |
Paweł Biziak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 1633/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:45 - 09:58 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 208T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 592/23 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 09:58 |
Skład |
Agnieszka Podemska - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 3, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 132/24 |
Data | 22 .05 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 09:58 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |