W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 276/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 13:30
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 89/24
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Natalia Grajewska-Churska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 995/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 12:48
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 695/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 202, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nsm 1484/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Monika Filipiak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 112, Grudziądzka 45
Sygnatura V Nsm 954/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 11:58
Skład Marzena Kalocińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 17, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 1032/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:30 - 12:28
Skład Krzysztof Kurowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 2080/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:15 - 11:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI W 815/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:15 - 12:13
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 128, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 74/24
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 173/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Agnieszka Podemska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 2081/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:13
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy ul. Toruńska 64A Sala 11T, Toruńska 64A
Sygnatura II Ns 1762/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Sonia Sieradzka - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.17, Toruńska 64a
Sygnatura I Ns 804/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:58
Skład Mariola Jakubowska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 1, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GCo 3569/23
Data 20 .02 .2024
Czas trwania 11:00 - 11:28
Skład Marcin Królikowski - Przewodniczący