E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 762/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:13 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1147/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:13 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1561/22 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 34, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 969/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:28 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 1774/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:50 - 13:58 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1960/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 15:45 |
Skład |
Monika Szałkowska - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 237/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:35 - 13:48 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 237/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Małgorzata Dudojć-Andrejczyk - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1128/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:58 |
Skład |
Bartosz Jankowski - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1518/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:58 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 549/22 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:20 - 13:33 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I C 362/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:10 - 13:18 |
Skład |
Artur Nawrot - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1336/23 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:10 - 15:10 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 283/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 203/24 |
Data | 26 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 15:00 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |