E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Kp 202/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 1735/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV C 1913/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 608/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 16:15 |
Skład |
Sylwia Roszak - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nsm 450/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Monika Michalska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RNs 1008/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V Nsm 1043/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Sonia Suchnińska-Gumańska - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Sygnatura | V Nsm 1385/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Sygnatura | XIV C 491/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Magdalena Gawryszak - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1165/19 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Jakub Kościerzyński - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1492/22 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:40 - 15:40 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 210T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 1240/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:28 |
Skład |
Adam Mioduszewski - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 208/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Barbara Łapka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 1260/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 2, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 942/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Joanna Bartkowska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.29, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1571/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Małgorzata Bojko-Horodeńska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI Nkd 223/23 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 14:28 |
Skład |
Monika Filipiak - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.11, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 151/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:20 - 13:38 |
Skład |
Michał Zalewski - Przewodniczący |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.17, Toruńska 64a |
Sygnatura | I Ns 83/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:20 - 15:20 |
Skład |
Piotr Wiśniewski - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 17, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III W 156/24 |
Data | 06 .06 .2024 |
Czas trwania | 13:15 - 15:15 |
Skład |
Krzysztof Kurowski - Przewodniczący |