E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 61/24 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:45 - 12:48 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 188/24 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:40 - 12:58 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 208T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 422/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:40 - 12:58 |
Skład |
Agnieszka Podemska - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Sygnatura | VII U 65/24 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:40 - 14:40 |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1391/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1032/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.20, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 217/24 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Marta Owsianny - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 320/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Katarzyna Chart - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 1172/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | VIII Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VIII GC 1107/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 14:30 |
Skład |
Agnieszka Marczewska-Bałdyga - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 201, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 6/24 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:58 |
Skład |
Magdalena Guzek-Jastrząb - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 111, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 607/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:58 |
Skład |
Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.15, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 1524/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Anna Samosiuk - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 240/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 12:38 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 208T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX K 159/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 12:38 |
Skład |
Agnieszka Podemska - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 332/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 13:18 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 227, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV W 1181/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:58 |
Skład |
Michał Lipiński - Przewodniczący |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.48, Toruńska 64a |
Sygnatura | VII P 46/24 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 14:00 |
Skład |
Katarzyna Błażejowska - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 212, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RC 638/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Anita Morwińska-Sobiecka - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.12, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1075/23 |
Data | 24 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Wiktor Napierała - Przewodniczący |