E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 1488/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:28 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 221T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX W 1002/22 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:58 |
Skład |
Maciej Owsianik - Przewodniczący |
Wydział | IX Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 202T, Toruńska 64A |
Sygnatura | IX Ko 469/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:48 |
Skład |
Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.08, Toruńska 64a |
Sygnatura | II Ns 1978/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 12:28 |
Skład |
Bartosz Rogowski - Przewodniczący |
Wydział | XII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 13, Toruńska 64A |
Sygnatura | XII Co 778/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Beata Fabiańska - Przewodniczący |
Wydział | III Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | III K 47/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:28 |
Skład |
Łukasz Bem - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 228, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV K 327/19 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:28 |
Skład |
Radosław Łukasiewicz - Przewodniczący |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 107, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | VI RNs 16/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 11:58 |
Skład |
Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący |
Wydział | XIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 1.05, Toruńska 64a |
Sygnatura | XIV C 2254/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:38 |
Skład |
Agata Anna Borucka - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 54/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 13:30 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | V Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 112, Grudziądzka 45 |
Sygnatura | V RC 591/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:30 - 12:58 |
Skład |
Aleksandra Redyk - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI W 351/23 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 11:28 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 31A, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI K 840/22 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:15 - 11:43 |
Skład |
Łukasz Gościniak - Przewodniczący |
Wydział | XI Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | XI Ko 390/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:10 - 11:18 |
Skład |
Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący |
Wydział | IV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 233, Wały Jagiellońskie 4 |
Sygnatura | IV Ko 667/24 |
Data | 15 .05 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 13:00 |
Skład |
Katarzyna Skowron - Przewodniczący |