W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483


www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl


Biuro Obsługi Interesantów

ul. Wały Jagiellońskie 4

boi@bydgoszcz.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III W 365/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 15:00 - 17:00
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 234, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 993/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 905/19
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V Nsm 1549/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:30 - 16:30
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 119A, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 1034/20
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:30 - 14:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 1087/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:20 - 16:20
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 1088/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:15 - 14:18
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 422/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 1050/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:10 - 14:13
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 1055/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:05 - 14:08
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.46, Toruńska 64a
Sygnatura II C 486/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Martyna Plata - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 905/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 34, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI W 713/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Joanna Mrozińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI W 829/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Łukasz Gościniak - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 213, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RC 528/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Monika Michalska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 25, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura XI K 457/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 14:08
Skład Katarzyna Chart - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 418/21
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura VI RC 599/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Rozprawa :
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX W 695/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa :
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 1082/22
Data 10 .01 .2023
Czas trwania 14:00 - 14:03
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący