W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

ul. Wały Jagiellońskie 4
85 - 131 Bydgoszcz
 
tel.: 52 58-78-500
fax.: 52 58-78-504

NIP: 953-11-49-225
REGON: 000321483

www.bydgoszcz.sr.gov.pl
oddzial.administracyjny@bydgoszcz.sr.gov.pl

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Wały Jagiellońskie 4

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III W 452/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 15:00 - 17:00
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 221T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 7/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:45 - 16:45
Skład Maciej Owsianik - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 121
Sygnatura III Ko 595/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:45 - 14:58
Skład Jakub Kościerzyński - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Ns 287/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV Ns 306/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:30 - 14:38
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI Nkd 223/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 909/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 111, Grudziądzka 45
Sygnatura V RNs 657/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Beata Miszewska-Odya - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI Ko 995/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:20 - 16:20
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 635/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:10 - 14:18
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy
Miejsce rozprawy Sala 2, Grudziądzka 45
Sygnatura VIII GC 342/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:10 - 16:10
Skład Joanna Bartkowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64A
Sygnatura XIV C 1800/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:10 - 14:28
Skład Magdalena Gawryszak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 961/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:10 - 14:28
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 202T, Toruńska 64A
Sygnatura IX K 394/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Anna Dębska-Pucińska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział II Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 1.11, Toruńska 64a
Sygnatura II Ns 1818/20
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Michał Zalewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XI Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 23, Wały Jagielońskie 4
Sygnatura XI K 217/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 14:08
Skład Agnieszka Kalinowska-Sługocka - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce rozprawy Sala 1.48, Toruńska 64a
Sygnatura VII P 451/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Michał Minkiewicz - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 233, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV K 264/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Bartosz Lau - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IX Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 210T, Toruńska 64A
Sygnatura IX Kp 247/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Adam Mioduszewski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura V RC 227/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Dorota Wiese-Stefanek - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział XIV Wydział Cywilny
Sygnatura XIV Ns 86/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Sonia Siuchnińska-Gumańska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VI Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 201, Grudziądzka 45
Sygnatura VI RNs 782/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Anna Piziewicz-Kuczyńska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 228, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura IV Ko 362/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 14:08
Skład Katarzyna Skowron - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 128, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III K 882/21
Data 22.09.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 128, Wały Jagiellońskie 4
Sygnatura III Ko 440/22
Data 22.09.2022
Czas trwania 13:50 - 13:58
Skład Bartosz Jankowski - Przewodniczący